کلاس‌های پروازی فلای دبی:

کلاس اکونومی:

در کلاس پروازی اکونومی  فلای دبی، خدمات در سطح پایه و استاندارد به شما ارائه می‌شود تا سفری مقرون به صرفه، همراه با امکانات متنوع را تجربه کنید. کابین های این کلاس، جادار و روشن است و فضای آرامش بخشی را برای شما فراهم می‌کند. همچنین شما می‌توانید بسته‌ی WiFi را در داخل هواپیما خریداری کنید و با استفاده از تلفن، تبلت یا لپ تاپ به اینترنت دسترسی داشته باشید. پروازهای اکونومی شامل سه نوع؛ فلکس «Flex»، ولیو «Value»  و لایت «Lite» است. در نوع  Value یا Flex شما امکان انتخاب غذای کامل از مجموعه‌ متنوع در منو را دارید و در نوع Lite می‌توانید از غذاهایی مانند: اسنک و انواع نوشیدنی و میان‌وعده استفاده کنید.

 

کلاس بیزینس:

کلاس بیزینس این شرکت با امکان فضای شخصی و پروازی آرام برای شما طراحی شده است. امکان اتصال به شبکه اینترنت با بسته‌ های وای ‌فای با خرید بلیط بیزینس کلاس  فلای دبی به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید صندلی هواپیما را به دفتر کار خود تبدیل کنید. ورود بدون مانع مسافران برای چک‌این و اتوبوس ویژه، و همچنین سالن انتظار اختصاصی ویژه کلاس تجاری، از دیگر مزیت‌های کلاس بیزینس فلای دبی می‌باشد.

 

میزان بار مجاز:

میزان بار مجاز در فلای دبی در کلاس اکونومی 20 تا 40 کیلوگرم و در کلاس بیزینس 40 کیلوگرم می‌باشد که حداکثر اندازه‌ی مجاز بار برای هر دو کلاس 75 در 55 در 35  سانتی‌متر است.

میزان بار دستی مجاز برای کلاس اکونومی، یک بار دستی با حداکثر ابعاد 25 در 33 در 20 سانتی‌متر وزن بین 5 تا 7 کیلوگرم، و در کلاس بیزینس دو بار دستی مجاز، با حداکثر وزن 15 کیلوگرم، و ابعاد 25 در 45 در 56 سانتی‌متر می‌باشد.

 

خدمات رزرو هتل و کرایه خودرو:

شما این امکان را دارید که همزمان با رزرو پروازهای این هواپیمایی، هتل مورد نظر خود را از میان تعداد بسیاری از اقامتگاه‌هایی که شریک تجاری فلای دبی، یعنی سایت بوکینگ ارائه می‌دهد، انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان «سفر رویایی سرزمین پارس» تماس بگیرید تا شما را برای رزرو هتل یا اقامتگاه‌ها راهنمایی کنند.

علاوه بر پرواز و اقامتگاه، اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید در مقصد، خودرویی را به صورت کامل در اختیار داشته باشید، می‌توانید وارد سایت رسمی فلای دوبی شده و گزینه‌ی Rent a car را از منوی Book and manage انتخاب کنید.

 

برای راهنمایی‌های بیشتر و همچنین رزرو پروازها، با کارشناسان «سفر رویایی سرزمین پارس» تماس بگیرید.

تلفن:

07132309020

09034569020
سایر اعلانات